Múzeumok Éjszakája programsorozat részeként az idén 50 éves
Fekete Sas Patikamúzeumba vártuk közönségünket, Csodapatika c. előadásunkra!
A hatalmas érdeklődés miatt dupláztunk ma este!
Többektől azt a visszajelzést kaptuk, év közben is igény lenne múzeumszínházi produkcióinkra! Ti is jönnétek?