🎃Rémséges hétvégénk volt😱

🎃Rémséges hétvégénk volt😱

🎃Rémséges hétvégénk volt😱 3️⃣0️⃣0️⃣évig vártunk Krip Tamás és Szell Emese esküvőjére🎊 a Banyakönyvezetővel 🧹 Hóhér vizsgákat💀 hallgattunk és 🥘 lefőztünk vagy 120 adag fehérvári☝️ UJJhúslevest! 😳 Mindazonáltal reméljük, minden eltévedt lélek hazatalált!👻 Jövőre veletek...
en_USEnglish